Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Yurdumuz ve Görüntüler |   İletişim  |  Ulaşım

 Bugun :

 

HAKKIMIZDA...                                                                                                                                                               


      1974-1975 Sivas Merkez İlköğretmen Okulu ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. Eğitim önlisans bölümünü bitirdim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.
     20 yıl M.E.B. ve 7 yıl Başbakanlığa bağlı S.H.Ç.E.K. Çocuk Yuvası, Erkek Yetiştirme Yurtları ve Kız Yetiştirme Yurtlarında öğretmenlik ve idarecilik yaparak emekli oldum.
    2002 yılından bu yana Martı Kız Öğrenci Pansiyonu olarak öğrencilerimize dolu dolu 4 yıl hizmet verdik.
    2007-2008 Ders yılında yeni binamızda T.C.Milli Eğitim Bakanlığı' na bağlı olarak Üniversite öğrencilerimize    
    Özgen Kız Öğrenci Yurdu olarak hizmet verdik, 2009-2010 Ders yılında da hizmet vermeye devam edeceğiz.
    1 - 2 - 3 - 4 kişilik 74 yatak kapasiteli 9 daire ve 2 dubleks yeni bina öğrencilerimizin ihtiyaçları göz önüne tutularak hazırlandı. A'dan Z'ye yeni düzenlenen binamızı hizmete açmanın gururunu yaşamaktayız.
    Kız Öğrenci Yurdumuz; depreme dayanıklı olarak en son yenilik ve teknolojik donanımla inşaa edilmiş ve fiziki anlamda gereken her detay düşünülmüştür.
    Yurdumuz, verdiği hizmetler, öğrencilerine sunduğu imkanlar, modern binası, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen yapısı, Atatürkçü düşünce sistemini benimseyen ilke ve prensipleriyle, standartların çok üzerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
    Çanakkale merkezinde 18 Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsüne ve Anafartalar Kampüsüne 5-10 dk. mesafede, deniz ve plajlara 100m. Alışveriş merkezlerine yakın binamız ve deneyimli personelimizle hizmete devam edeceğiz.
    Bizi görmeden, bizimle görüşmeden karar vermeyin diyoruz ve bu konuda çok iddialıyız. Neden bu kadar iddialı olduğumuzu yurdumuzu gezip gördükten sonra bizim düşüncemize katılacağınızı umuyor ve siz öğrencilerimizi bekliyoruz.

                                                                            Em.Öğr.
                                                                       Tevfik Fikret ÖZGEN